Son dakika… Trabzonspor Gökdeniz ve Efecan’ı istiyor


Bordo-Mavililer’in daha ilkin aktarma etmeye çalmış olduğu Gökdeniz Bayrakdar ve Efecan Karaca tekrardan radarda… Abdülkadir Ömür’ün A Milli Takım kampında tekrardan sakatlanması üzerine kanat transferi ciddi şekilde gündeme geldi. Teknik direktör Abdullah Avcı, 19 yaşlarında olması sebebiyle Gökdeniz’e daha sıcak bakıyor. Ancak geçtiğimiz sezonun dönem içinde Trabzonspor ’un kapısından dönen eski talebesi Efecan’ı da istiyor. Karadeniz ekibi, transferin bitmesine 1 hafta kala çalışmalara başladı. Trabzonspor Yönetimi, takas formülü üstünden şartları zorlayacak.

Parmak gönderilebilir

Özellikle Abdulkadir Parmak’ı Alanyaspor ciddi şekilde isterken, Antalyaspor da daha ilkin Parmak’ı ekibine katmayı düşünmüştü. Gökdeniz için Antalyaspor’un direkt bonservis bedeli 3.5 milyon Euro civarında. Alanyaspor ise 31 yaşındaki Efecan’ın kıymetini 1 milyon Euro olarak belirledi. 8 Eylül’e kadar Trabzon’da hareketli günler yaşanacak.

Önce kampta sonrasında Milli Takım’da

Geçen sürem yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle 108 gün sahalardan uzak kalan Abdülkadir Ömür, bu yıl ilk sakatlığını Riva kampında yaşadı. Yaklaşık 24 gün forma giyemeyen genç yıldız, dün de A Milli Takım kampında darbeye bağlı bir sakatlık geçirdi. Detaylı kontrollerin peşinden 22 yaşındaki futbolcunun kati durumu netleşecek. Ancak adalesinde gerilme meydana gelen Abdülkadir Ömür’ün minimum 10 gün sahalardan uzak kalması öngörülüyor. Yıldız futbolcu ustalaşmış kariyeri süresince 80 maç kaçırırken, 119 karşılaşmada forma giydi.

(Fanatik)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir