2022 Model Samsung Galaxy A Serisi Telefonların Özellikleri Ayrıntılandırıldı

2022 model Samsung Galaxy A serisi; şimdilik Galaxy A33 5G, A53 5G ve A73 5G modellerinden meydana gelecek üzere görünüyor. Güney Koreli teknoloji devinin yayınladığı en son reklam sineması ise seride yer alacak olan yeni akıllı telefonların temel özelliklerini aile odaklı ve eğlenceli bir yaklaşımla gözler önüne seriyor.

Kelam konusu reklamda birinci olarak Samsung Galaxy A73 5G modelinin sahip olduğu 108 MP’lik ana kamera sensörü, akıllı telefonun portre modu ve obje silme fonksiyonları sergilenmiş. Daha sonra ise reklam, yeni akıllı telefonun optik imaj sabitleme özelliği ve düşük ışıkta görüntü çekimi yeteneklerinin gösterilmesiyle devam ediyor.

Bununla birlikte reklamdan anlaşıldığı kadarıyla, Samsung Galaxy A 2022 serisinde yer alan üç yeni akıllı telefon da IP67 sertifikasına sahip. Yani bu, akıllı telefonların kısmen de olsa suya ve toza karşı sağlam oldukları manasına gelmekte.

Yaklaşık olarak üç dakika uzunlukta olan reklam sineması, tüm bunların yanı sıra Galaxy A 2022 serisi akıllı telefonların yüksek yenileme suratına sahip Üstün AMOLED ekranlarına, 5.000 mAh kapasiteli pillerine, 5G temas takviyelerine ve Knox güvenliklerine dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.