EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Sırada!


EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri 28 Ağustos’ta başlamış olacak ve oyuncular ilk kez oyuna giriş yapabilecekler. 27 Ağustos’a kadar resmi internet sayfası fo4tr.101xp.com üstünden kayıt yaptırmış olan oyuncular tüm modlara ve sınıflara erken erişim sağlamanın yanı sıra sayısız ödülün sahibi olacaklar. 

Türkiye için adapte edilmiş ve tamamen Türkçe’ye çevrilmiş oyun, resmi websitesi  fo4tr.101xp.com üstünden parasız oynamak için indirilebilecek.(Oyun içi satın alımlar ihtiva eder.) Türkiye’de bulunan fizyolojik serverlar, üst düzey optimizasyon ve kullanışlı PC kontrolleri ile maksimum sayıda oyuncuya stabil ve rahat bir oynanış sağlayacak. 

FIFA Online 4 oynamanın parasız olmasının yanısıra, oyuncular istedikleri takdirde takımlarını geliştirmek için çeşitli öğeleri satın alabilecekler. Şu an hususi bir oranla indirimde olan ve üst düzey futbolcularla birlikte, 1 hafta süresince VIP ve milyonlarca oyun için BP içeren Özel Kulüp Paketleri, erken erişim günlerine kadar satışta olacak. 

“Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül” etkinliği yardımıyla, kayıt olan her kullanıcı, toplam kayıtlı kullanıcı sayısına nazaran genişleyen ödül havuzuna katkıda bulunacak ve tamamlanacak görevlerle toplam kayıt olan oyuncu sayısına nazaran ödüller kazanacaklar.Daha fazla informasyon için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

EA SPORTS FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri Sırada

“Arkadaşını Davet Et” sistemi yardımıyla oyuncular lansman öncesinde dahi birbirleriyle yazışma içinde olabilecek ve birbirlerine oyun içi kaynak kazandırabilecekler. Oyuncular, çağrı etmiş oldukları 5 değişik oyuncuya kadar ödül kazanabilecekler. 

EA SPORTS FIFA Online 4 Electronic Arts tarafınca PC için geliştirilen oynaması parasız bir oldukça oyunculu oyundur.

EA SPORTS FIFA Online 4 Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla internasyonal ligde yer edinen 600’den fazla ekip ve 17.000’in üstünde oyuncu’nun lisansına haizdir. Oyunda Türkçe maç anlatımının yanısıra, Türk oyuncular için özenle seçilmiş Türkçe şarkılar da olacaktır. 

Oyunun çıkışı hakkında daha oldukça informasyon Instagram, Facebook, ve YouTube üstünden paylaşılmaktador. FIFA Online 4’ü toplumsal medyada takip ederek, gelecek güncellemeler hakkında bilgiyi ilk öğrenenlerden olabilirsiniz ve eğer daha da fazla merak ediyorsanız resmi Discord serverina katılabilirsiniz.

İLANDIRBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir