Samsung Galaxy S21 Serisi One UI 4.1 ile Güncellendi

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonları ve katlanabilir telefon modelleriyle kullanıma sunduğu yeni arayüzü One UI 4.1‘i Galaxy S21 serisine genişletiyor.

Samsung Türkiye, dün yayınlanan güncelleme ile birlikte, One UI 4.1 sürümünü Türkiye’deki Galaxy S21 serisi akıllı telefonlara da sunmaya başladı. Kullanıcılar, otomatik olarak gösterilen bir bildirim sayesinde yahut manuel olarak güncelleme taraması yaparak kelam konusu güncellemeye erişebiliyor.

Galaxy S21 serisi için sunulan güncelleme yaklaşık 1.5 GB boyutunda. 1 Mart 2022 güvenlik yaması ile birlikte gelen güncellemeyle birlikte, Galaxy S22 serisiyle hayatımıza giren birtakım yenilikler, Galaxy S21 serisine geldi.

Örneğin görseldeki baz Galaxy S21 modeli, artık 2x yakınlaştırma dayanağı olan lensi ile de portre görüntü çekme dayanağı kazandı. Buna ek olarak yetersiz ışığın bulunduğu ortamlarda portre çekimleriniz için gece modu dayanağı getirildi.

Ayrıyeten Galaxy S22 serisiyle birlikte ortaya çıkan oyun performans sorunları için Galaxy S21 serisi için de bir yama yayınlanmış. Game Booster servisleri bu güncelleme ile yenilenerek, bu sıkıntıları önüne geçiyor.

Son olarak güncellemenin Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra için indirilebilir olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir