Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Dayanıklılık Testinden Muvaffakiyetle Geçti

Tanınan YouTube yayıncısı JerryRigEverything, tek kesim halinde kalıp kalamayacağını görmek için bugüne kadarki en büyük Samsung tableti olan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modelini dayanıklılık testine sokmaya karar verdi.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’nın 14,6 inç boyutundaki Üstün AMOLED ekranı, Mohs sertlik ölçeğinde altıncı düzeyde çiziklerle test edildi. Birebir vakitte tabletin ekran içi parmak izi tarayıcısı da yedinci düzey Mohs mineralleriyle önemli seviyede çiziklere maruz bırakıldı ve bu çiziklere karşın parmak izi tarayıcı hala çalışmaya devam etti.

Tüm bunların yanı sıra YouTube yayıncısı, Samsung tableti esneklik açısından da test etti ve aygıt bükülmeden sertliğini muhafazayı başararak bu testten de başarılı bir halde çıktı. Birtakım büyük akıllı telefonlar ve tabletler o kadar sert değil ve çok güç altında bükülür. Galaxy Tab S8 Ultra’nın da 14,6 inç boyutunda devasa bir ekrana ve 5,5 mm kalınlığa sahip olması nedeniyle yapısal sertlik açısından o kadar güzel olmayabileceği varsayılabilir, lakin esneklik testi durumun hiç de o denli olmadığını gözler önüne seriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.