Şubeye gitmeden Vakıf Katılım müşterisi olmak artık oldukça kolay


class=”cf”>

Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek, katılım finans yaşamına yepyeni bir nefes getiren Vakıf Katılım, haiz olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla finansal işlemlerini kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaya devam ediyor. “Uzaktan satın alan edinimi” hizmetini devreye alan Vakıf Katılım, dileyen her insana şubeye gitmeden, bulunmuş olduğu noktadan görüntülü görüşme kanalıyla Vakıf Katılım müşterisi olabilme imkanı tanıyor.

Uygulamadan yararlanmak isteyenlerin yeni T.C. Kimlik Kartı ve akıllı telefon sahibi olmaları kafi. Vakıf Katılım Mobil Şube uygulaması üstünden “Müşteri ol” butonuna tıklanarak kolaylıkla başlatılan süreç; satın alan adaylarının bilgilerinin doğrulanarak canlılık testlerinin yapılmasının peşinden lüzumlu belgelerin dijital ortamda imzalanması ve son olarak da Vakıf Katılım Müşteri İletişim Merkezi çalışanıyla görüntülü görüşme yapılmasıyla hızla tamamlanıyor.

Bunun yanı sıra müşteriler Vakıf Katılım’ın katılma hesaplarında TL’de 98/2, USD’da 75/25, EUR’da 65/35 avantajlı havuz paylaşım oranları ve hisse senedi alış satış komisyonunda ise 10 binde 8 komisyon benzer halde mühim avantajlı fırsatlardan yararlanabilmekte.

Göktaş: “Görevimiz müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak”

class=”cf”>

İnsanların yaşam alışkanlıklarını ve hizmet beklentilerini köklü değişimlere uğratan ‘dijital dünyadaki’ gelişmelerden maksimum etkilenen sektörlerden birinin finans sektörü bulunduğunu belirten Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım’ın haiz olduğu dinamik ve güçlü teknolojik altyapısı yardımıyla bilhassa pandemi döneminde müşterilerinin tüm beklentilerini eksiksiz karşıladıkları beyan etti. Şimdi de devreye aldıkları “Uzaktan satın alan edinimi” hizmetiyle satın alan adaylarının, şubeye gitmeden, dilekleri her yerden süratli ve güvenli bir halde Vakıf Katılım müşterisi olmalarına olanak verdiklerini vurgulayan Göktaş, “İnsanlar artık finansal işlemlerini zaman kaybetmeden, ergonomik ve etkin bir halde gerçekleştirmek, zamanını daha verimli kılmak istiyor. Bizim görevimiz de müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak, diledikleri yerden istedikleri zaman bizlere ulaşmalarını sağlamak. Şimdiye kadar ortaya koyduğumuz çalışmalarımızla 7/24 müşterilerimizin yanında olduk, gereksinim duydukları kaynaklara süratli ve efektif bir halde erişimlerini sağladık. Önümüzdeki dönemde de finansal işlemleri daha da kolaylaştıracak yenilikçi hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir