The Banc Restoran kendine özgü kuralları ile dikkat çekiyor


The Banc’ın giyim yönetmeliği var mı? Şeklinde bir soruya Can Topçu, “The Banc’ta giyim kurallarını ciddiye alıyoruz ve alımlı ve şık olan her şeyin elçisiyiz. Giyiminiz, ambiyansımızın tonunu belirler. Kıyafet kuralımız smart casual özetlemek gerekirse geleneksel anlamda resmi fakat göreceli olarak gayri resmi bir giyim tarzınız olmalıdır. Mümkünse ceket giymenizi daha oldukça tercih ederiz. Hayal kırıklığı yaşamamak için lütfen eşofman, eşofman şortu, spor giyim, spor terlik ve terlik giymekten kaçının. The Banc ekibi kurallarımıza uymanız mevzusundaki çabalarınızı ve düşüncelerinizi takdir ediyor.” Diyerek yanıt veriyor.

Önceden rezervasyon almadan yer bulmanın pek mümkün olmadığı restoran için masa rezervasyonu ne kadar sürüyor ve nargile salonunda masa ayırtabilir miyiz? Şeklindeki bir soruya restoranın Türk kurucusu Can Topçu, “Restoran masaları şu anda 1 saat 45 dakika için rezerve edilmiştir ve maksimum 15 dakika tutulmaktadır. İlk 15 dakika içinde restorana gitmez yada iletişime geçmezseniz, ne yazık ki başka bir grubu ağırlamak için masanız verilebilir. Nargile salonu, rezervasyon almadığımız için ilkin gelene hizmet vermektedir. Nargile salonu, restoran benzer halde, 1 saat 45 dakikalık masa servis periyodunda çalışır.” Şeklindeki ifadeleri ile yanıt veriyor.

İngiltere’de keyif verici maddelere erişim yaşı 21 olduğundan nargile salonuna giriş için de yaş sınırı belirlenmiş. Can Topçu The Banc‘ın nargile salonuna giriş yaşı ve nargile salonu kuralları hakkında da, “The Banc, nargile salonunda da katı bir politika uygular ve yalnızca 21 yaş ve üstü müşterilerimizi kabul ederiz. Giriş için kimlik gerekebilir ve nargile salonunda kesinlikle eşofman yada kapüşonlu giyilmesine izin vermiyoruz.” Şeklindeki sözleri ile açıklama yapıyor.

İLANDIR

En leziz yiyecek tarifleri burada

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir