Ve İşareti Nasıl Yapılır? Klavye İle İngilizce And İşareti Yapımı (Windows 10, 8, 7 Ve Mac)

class=”cf”>

Windows 10, 8 ve 7 işletim sistemlerindeki klavyede & işaretinin yapımı aynıdır. Klavye üstünden Shift + 6 tuşuna basılması yeterlidir. Mac sisteminde ise klavyeden genel olarak aynı tuşlar ile and işaretini yapmak gerekmektedir. 

 Ve İşareti Nasıl Yapılır? 

 İngilizce and olarak geçen ve özetlemek gerekirse & işareti çeşitli işlemler için oldukça lüzumlu işaretler içinde yer almıştır. Ve özetlemek gerekirse and işaretini klavyeden yapmak yalnız iyi mi yapıldığı bilmeyen kişiler, kafi bilgiye haiz olmak istemektedir. Ve özetlemek gerekirse and işaretini klavyede Windows 10, 8 ve 7 işletim sisteminde yapabilmek için klavyedeki Shift tuşu ile 6 tuşuna aynı anda basmak gerekmektedir. 

 Kısacası Shift + 6 tuşuna basarak & işaretini yapabilirsiniz. İnsanlar tarafınca bu işareti Mac klavyede iyi mi yapıldığı da merak edilmektedir. Mac klavye üstünden Ve özetlemek gerekirse and işaretini yapmak da derhal derhal aynıdır. 

 Klavye ile İngilizce And İşareti Yapımı (Windows 10, 8 , 7 ve Mac) 

class=”cf”>

 Hayatın her alanında oldukça destek olan ve çeşitli işlemleri halletmemizi elde eden bilgisayarlarda klavye ile değişik işaretler yapılabilmektedir. İşaret yada semboller, bazı durumlarda dirimsel önem taşıyor. Bu tür İngilizce işaretlerden birisi de and özetlemek gerekirse ve işaretidir. 

 Windows 10, 8 ve 7 ile klavyede & işaretini yapmak için izlemeniz ihtiyaç duyulan yol Shift + 6 tuşudur. Mac ile klavyeden & işaretini yapmak da Shift ile 6 tuşuna aynı anda basılması sonucunda gerçekleştirilebilmektedir. Mac ile klavyede & işareti aynı tuşlar ile yapılsa da bazı semboller Mac için Windows’a nazaran daha değişik tuşlarla yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir