Vivo NEX Serisi İptal Edilmiş Olabilir

Bir kaynak, Vivo NEX serisinin iptal edildiğini açıkladı. Çin’in en büyük teknoloji platformlarından biri olan Sina Technology, Vivo’nun NEX akıllı telefonlarını internet sitesinde liste dışı bıraktığına dikkat çekti.

Bununla birlikte GSM Arena tarafından aktarılan habere nazaran, şirket içerisinden bilgi sızdıran bireyler, Vivo’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonunun Vivo X Note olarak adlandırılacağını doğrularken, katlanabilir akıllı telefon modelinin ise Vivo X Fold olarak adlandırılacağını söylediler.

Yani uzun lafın kısası, Vivo’nun yeni üst seviye akıllı telefonunun ismi Vivo NEX 5 olmayacak üzere görünüyor. Sina Technology, Vivo yöneticilerinin tüm NEX alt kısmını kapattığını ve çalışanların şirket içi yapı düzenlemesinin bir modülü olarak Dongguan şirketi içindeki öteki departmanlar için çalışacaklarını belirtti.

NEX markasının kullanıcılara en son yenilikleri sunması gerekiyordu. NEX S, 2018 yılında çıktığında hareketli bir selfie kamerasına sahip birinci akıllı telefondu. NEX Dual Display ise kullanıcılara çift ekran tecrübesini sundu. Fakat son iki yılda bu markaya ilgili hiçbir şey duymadık yahut görmedik. Bu nedenle NEX serisinin iptal edilmiş olmasının pek de sürpriz olmadığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.