Vivo X Fold, 80W Şarj Dayanağıyla Birlikte Onaylandı

Vivo, söylentilere nazaran birinci katlanabilir akıllı telefonunu bu yıl içinde piyasaya sürecek. V2178A model numarasını taşıyan Vivo X Fold, akıllı telefonun 80 watt şarj dayanağına sahip olacağını doğrulayan bir 3C listelemesinde göründü. Birebir akıllı telefon, geçen hafta Çin’de Full HD+ çözünürlüğe sahip, 6,5 inç boyutunda bir kapak ekranına sahip olduğunu ortaya koyan bir sertifikada da görülmüştü.

Bununla birlikte akıllı telefonun yakın vakitte sızdırılan bir taslak çizimi, Vivo X Fold’un kamera ayrıntılarını ortaya çıkarmıştı. Bu taslak çizimden anlaşıldığı kadarıyla, telefonun 120 Hz yenileme suratına sahip olması beklenen kapak ekranında bir kamera deliği bulunacak ve tıpkı vakitte telefonun art tarafında periskop lensli dörtlü bir kamera donanımı bulunacak.

GSM Arena tarafından aktarılan habere nazaran, akıllı telefonun iç ekranının çapraz olarak 8 inç boyutunda olması ve QHD+ çözünürlük ve 120 Hz ekran yenileme suratı sunması bekleniyor. Bunun yanı sıra Vivo X Fold’un Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olacağı tabir ediliyor.

Ayrıyeten Vivo X Fold katlanabilir akıllı telefonun, yazının başında bahsetmiş olduğumuz 80 watt gücünde kablolu şarj dayanağının yanı sıra, 50 watt gücünde kablosuz şarj takviyesine sahip 4.600 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte geleceği tez edilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.