Vivo Y33S 5G Tanıtıldı

Akıllı telefon üreticisi Vivo, geçen Ağustos ayında Helio G80 yonga setini barındıran Y33S’i duyurmuştu. Artık de şirket, bu akıllı telefonun Dimensity 700 yonga setine sahip olan Vivo Y33S 5G versiyonunu tanıttı.

Vivo Y33s 5G, kutudan çıktığı haliyle Android 12 işletim sistemi tabanlı OriginOS Ocean’ı barındırıyor. Bununla birlikte akıllı telefon, üç farklı bellek ve depolama alanı kombinasyonuna sahip: 4 GB / 128 GB, 6 GB / 128 GB ve 8 GB / 128 GB. Ayrıyeten telefon, 1 TB’a kadar depolama alanı genişletmesi için bir microSD kart yuvasına da sahip.

Vivo Y33s 5G, 8 MP’lik selfie kamerasıyla birlikte su damlası çentikli 6,51 inç boyutunda LCD ekran paneliyle geliyor. Akıllı telefonun art tarafında ise 2 MP’lik makro kamera ünitesiyle birleştirilmiş 13 MP’lik bir ana kamera bulunuyor.

Bunların yanı sıra akıllı telefon, biyometrik kimlik doğrulama için yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusuna ve bir USB-C ilişki noktası üzerinden 18 watt’a kadar güç çeken 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip.

Vivo Y33s 5G büsbütün yeni bir akıllı telefon olmadığı için bu özellikler size tanıdık gelebilir. Aslında bu akıllı telefon, Ocak ayında duyurulan Vivo Y55 5G’nin daha küçük bir ekrana, daha düşük ekran çözünürlüğüne ve farklı bir kamera donanımına sahip bir versiyonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.