Xiaomi 12 Lite, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Xiaomi, 12 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarını ve daha uygun fiyatlı Xiaomi 12X’i tüm dünyada piyasaya sürdü. Fakat şirket artık de daha düşük düzey bir akıllı telefon olan Xiaomi 12 Lite üzerinde çalışıyor.

GSM Arena tarafından paylaşılan ilgili habere nazaran bu yeni akıllı telefon, 2203129G model numarasıyla Geekbench bilgi tabanında görüldü. Geekbench’te ortaya çıkan bilgiler sayesinde akıllı telefonun Snapdragon 778G yonga setine ve 8 GB RAM seçeneğine sahip olduğu ortaya çıktı.

Bununla birlikte akıllı telefonun Geekbench testinden elde ettiği sonuçlar, birebir yonga setine sahip olan başka akıllı telefonların benchmark sonuçlarıyla eşleşiyor. Telefon, Geekbench testinden 778 tek çekirdek skoru ve 2864 çoklu çekirdek skoru elde etti.

Tıpkı vakitte bu Geekbench listelemesi, Android 12 işletim sistemi tabanlı MIUI 13 kullanıcı arayüzüyle birlikte geleceğini ortaya çıkardı. Bununla birlikte Xiaomi geçtiğimiz yıl Mi 11 Lite’ın 5G ve 4G versiyonlarını piyasaya sürmüştü. Lakin bu sefer büyük bir ihtimalle Xiaomi 12 Lite’ın sırf 5G versiyonunu piyasaya sürecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.