ZTE Nubia Z40 Geekbench’te Ortaya Çıktı

Akıllı telefon üreticisi Nubia, son birkaç hafta boyunca yeni akıllı telefonu Nubia Z40’ın birtakım temel donanım özelliklerini paylaştı. ZTE Nubia Z40, son olarak Geekbench listesinde göründü ve bu sayede akıllı telefonun bildiğimiz kimi özellikleri de ortaya çıktı.

GSM Arena tarafından aktarılan habere nazaran ZTE Nubia Z40 ve Z40 Pro’nun, Qualcomm’un en yeni ve en güçlü yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 1 ile birlikte geleceğini zati biliyorduk. Bununla birlikte Geekbench listesinde yer alan bilgiler sayesinde, akıllı telefonun Android 12 ile işletim sistemi ile birlikte geleceği de katılaşmış oldu, ki bu da sürpriz sayılmaz.

Bunlar haricinde Geekbench listesinde Nubia’nın yeni akıllı telefonuyla ilgili olarak ortaya çıkan kıymetli bir ayrıntı ise telefonun RAM ölçüsü. Geekbench listesinde gözüken Nubia Z40 modeli 16 GB RAM’e sahip. Muhtemelen bu model, telefonun en üst düzey donanıma sahip varyantı olacak. Yani bu modelle birlikte, akıllı telefonun 8 GB RAM’e sahip bir varyantının da piyasaya sürülmesi muhtemel üzere görünüyor.

Tüm bu bilgilere ek olarak, üstte paylaşmış olduğumuz ekran imgesinde görebileceğiniz Geekbench sonucunun, telefonun çıkışının yakın olduğuna işaret ettiğini belirtelim. Ki esasen telefonun bu ay içerisinde çıkacağı bilgisi daha evvel sızdırılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.