Ömür boyu Microsoft Office 2021 ve Windows 11 yalnızca 10 €'dan başlayan fiyatlarla

Quern

New member
Ömür boyu Microsoft Office 2021 ve Windows 11 yalnızca 10 €'dan başlayan fiyatlarlaKendinize indirimli fiyata bir Microsoft Office veya Windows lisans anahtarı almak için çılgın Fransız Günleri promosyonlarından yararlanın. Godeal24'te sınırlı bir flaş indirim sırasında büyük miktarda tasarruf edebilir ve harika fırsatlar elde edebilirsiniz.

Microsoft Office, piyasadaki en popüler ofis paketidir. İkincisi, e-postaları yönetmek, belgeler, elektronik tablolar veya projeler oluşturmak için çok pratik olduğundan kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor. Bu yazılım paketinin güvenilir bir sürümünden tasarruf etmek isteyenler için, Godeal24'ün Fransız Günleri 2024 sırasındaki bu sınırlı süreli teklifini kaçırmamalısınız.

Microsoft Office Professional 2021, 299 € yerine 27,25 € fiyatla satışa sunuldu. Bu ömür boyu lisansın satın alınmasıyla, gelişmiş kelime işlemci için Word ve ayrıntılı veri yönetimi için Excel gibi uygulamalara erişebileceksiniz. Kullanıcıların çekici PowerPoint sunumları tasarlamalarına, Excel elektronik tablolarını yönetmelerine ve Outlook'u kullanarak e-postaları ve programları kolayca koordine etmelerine olanak tanır. MS Office Professional 2019 da bu yılın en düşük fiyatıyla sunuluyor; ömür boyu kullanım için yalnızca 19,99 Euro (219 Euro'dan düşük), bu da bütçesi kısıtlı olanlar için ideal.

Godeal24 kampanyalarından yararlanıyorum

Godeal24'teki en iyi Fransız Günleri teklifleri

Microsoft Office'in orijinal fiyatından %90'a varan indirimden yararlanın!

Bilgisayarınızın performansında bir düşüş fark ederseniz veya yenilenmiş bir makineyi yükseltmeyi düşünüyorsanız en iyi çözüm, güçlü bir işletim sistemine yatırım yapmaktır. Herhangi bir bilgisayar için en yüksek puan alan işletim sistemi, Microsoft'un en popüler sürümü olan ve yenilikçi güvenlik özellikleri, üretkenlik araçları ve çok daha fazlasını sunan Windows 11 Pro'dur.

Artık ömür boyu lisans, 2024 Fransız Günleri boyunca yalnızca 13,25 Euro (199 Euro yerine) karşılığında satın alınabilecek. Windows 11 Pro ayrıca en son güncellemeler ve yazılım destekli bir asistan olan Microsoft Copilot gibi yeni araçlarla birlikte geliyor. Ayarları değiştirmenize yardımcı olabilecek yapay zeka. bilgisayarınızda belgeler oluşturun ve çok daha fazlasını yapın.

Bilgisayarınızı Windows'un 10'dan en son sürümüne güncelleyin€

Kodla -%62'ye varan indirimlerle en iyi fiyatları alın NET62

Toptan satışlar, rakipsiz fiyatlar !

Kodla Windows ve Office'te %-50'ye varan indirim NET50

PC'niz için en iyi fiyata daha fazla araç

evinde Godeal24indirimli Microsoft lisanslarıyla zamandan ve paradan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Orijinal güvenlik yazılımına ve diğer araçlara erişmenin en iyi yoludur. Bu sayede Windows işletim sistemi ve Microsoft Office paketini rakipsiz bir fiyata edinebileceksiniz.

Ayrıca, Godeal24'ten sipariş vererek, hızlı ve güvenli dijital teslimattan yararlanırsınız, çünkü Godeal24, satın alma işleminden sonraki saniyeler içinde anahtarınızı doğrudan e-posta gelen kutunuza gönderir. Ayrıca TrustPilot'ta %98'lik genel memnuniyet oranı ve 7/24 teknik destek sayesinde, satın aldığınız ürünün kalitesine güvenebilirsiniz.

Sorularınız için Godeal24 ile aşağıdaki e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

Godeal24 kampanyalarından yararlanıyorum

🔴
01net'ten hiçbir haberi kaçırmamak için bizi Google Haberler ve WhatsApp'tan takip edin.

Godeal24 ortaklığıyla